9.11.2010 r. o godz. 1400 odbyło się uroczyste otwarcie Szkolnej Siłowni Integracyjnej. Powstała ona dzięki zaangażowaniu Radnej Rady Miasta Gdańska Pani Ireny Dymarskiej, która pomagła w pozyskaniu środków, za co serdecznie dziękujemy.
Sprzęt podczas otwarcia został przetestowany przez uczennice naszego Gimnazjum. Będzie on służył całej społeczności szkolnej.
