Marianna Rytlewska i Roksana Cetner, uczennice klasy VIB, wygrały konkurs „Ekologiczna szkoła”. W konkursie brało udział 37 prac z różnyczh szkół podstawowych z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Żukowa i Pępowa. Jury złożone z przedstawicieli Zakładu Utylizacyjnego, Wydziału Środowiska Urzędu Miasta i Czystego Miasta Gdańska nagrodziło wypracowanie naszych uczennic. Główną nagrodą jest nowoczesny rzutnik multimedialny.

IMG_6031 IMG_6032 IMG_6043
Written on Luty 2nd, 2011 , Wiadomości

ZKPiG nr 24 is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

ZKPiG nr 24 ul. Leśna Góra 2, 80-281 Gdańsk