Marianna Rytlewska i Roksana Cetner, uczennice klasy VIB, wygrały konkurs „Ekologiczna szkoła”. W konkursie brało udział 37 prac z różnyczh szkół podstawowych z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Żukowa i Pępowa. Jury złożone z przedstawicieli Zakładu Utylizacyjnego, Wydziału Środowiska Urzędu Miasta i Czystego Miasta Gdańska nagrodziło wypracowanie naszych uczennic. Główną nagrodą jest nowoczesny rzutnik multimedialny.
|
|
|
|
