Jak już wygrywać to pewnie! Takie motto towarzyszyło naszej szkolnej reprezentacji wygrywającej z reprezentacją Gimnazjum nr 50 wynikiem 7-0 w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów. Mecz od początku układał się po naszej myśli. Rozgrywaliśmy spokojnie i z głową, a nasz bramkarz praktycznie cały mecz się nudził. Czego nie można powiedzieć o goalkeeperze przeciwników, który był wprost obsypywany strzałami. Z czego konsekwentnie golami kończyli: Dawid Gzella (2 bramki), Kuba Kloc (2 bramki), Maciek Malinowski (1 bramka), Wojtek Kopecki (1 bramka) i Tomek Kopecki (1 bramka). Wynikiem tym reprezentacja szkoły utrzymuje passe zwycięstw (poprzedni mecz rozegrany z ‘młodą’ Lechią Gdańsk zakończył się wynikiem 2-1 dla naszej drużyny). Gratulujemy! Oby tak dalej!

TS

Written on Maj 2nd, 2011 , Wiadomości

ZKPiG nr 24 is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

ZKPiG nr 24 ul. Leśna Góra 2, 80-281 Gdańsk